Od lat z powodzeniem stosowane w Europie zachodniej, coraz częściej zdobywają sympatię również użytkowników w Polsce – okna drewniano- aluminiowe, obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku stolarki okiennej.

Okna drewniano-aluminiowe Superdrew to zestawienie  szlachetności i  naturalnego piękna drewna z wytrzymałością i łatwością pielęgnacji aluminium. Połączenie drewna i aluminium powoduje, że okna stają się wyjątkowo  odporne na zmienne warunki atmosferyczne,  nie wymagają częstych zabiegów konserwacyjnych, osiągnięte zostają doskonałe parametry cieplne i akustyczne, a budynek nabiera nowoczesnego charakteru, przy jednoczesnym komforcie posiadania ciepłych i eleganckich okien drewnianych wewnątrz pomieszczenia. Dzięki drewnianej ramie i zastosowaniu pakietu 3-szybowego okno jest odpowiednio usztywnione i zapewniona jest odpowiednia izolacja termiczna, a widoczne od wewnątrz drewno tworzy naturalny, przyjemny klimat.

Duży wybór profili aluminiowych pozwala na zastosowanie tego typu rozwiązań także w budownictwie tradycyjnym. Stosując nakładkę aluminiową retro – z wyraźnymi żłobieniami, możemy zachować klasyczny charakter budynku, nadając mu jednocześnie luksusowy wygląd.

Główną zaletą okien drewniano-aluminiowych jest ich elegancja, estetyka i długowieczność. Poddane działaniu nawet ekstremalnych warunków atmosferycznych wyglądają po latach jak nowe.

Okna drewniano – aluminiowe to produkt wyjątkowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Zalety:

  • wyjątkowa trwałość, stabilność i odporność na czynniki atmosfertyczne
  • elegancki i wyjątkowy design
  • doskonałe parametry w zakresie energooszczędności i dźwiękochłonności
  • łatwość pielęgnacji
  • możliwość zastosowania różnych gatunków drewna np. sipo, afzelia, meranti, i inne
  • szeroki wachlarz profili ram drewnianych i profili aluminiowych
  • bogata gama kolorów drewna i  profilu aluminiowego

www.superdrew.pl